Про нас

Чому завжди вибирають нас ?

01

Ми офіційні імпортери

Компанія MotoZet являється більше 10 років імпортерами з Японії мототехніки, таких відомих фірм  як, Honda, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Aprilia,  Harley-Davidson, Ducati, BMW . Також в нас є своє фірмове СТО.

02

Японське краще китайського !

Ми продаємо техніку таких марок, які відомі в усьому світі і не потребують особливої реклами. Китайська техніка трішки дешевша, але якщо брати до уваги часті її ремонти, то правильним вибором буде купівля японських провірених брендів ! Також, в Україні дуже багато запчастин і СТО які ремонтують японську мототехніку, навідміну від китайської !

03

Якість ослуговування, а також післяпродажне обслуговування.

Ми підходимо до кожного клієнта індивідуально ! Допомагаємо з вибором професійною консультацією, оформлення всіх документів і тех обслуговуванням.

04

Величезний вибір техніки.

В нас ви можете знайти величезну кількість мотоциклів, скутерів, а також максі скутерів. А отже, набагато легше вибрати чи порівняти певну модель у нас ніж в дрібній компанії, де вибір невеликий і сумнівний.

Декілька слів про нас

    

Звязатись з нами, ви зможете за цими номерами +38 (067) 258-60-28 або +38 (063) 311-12-38

     Наша компанія займається імпортом японської мототехніки. Ми організуємо регулярні прямі поставки скутерів, максі скутерів, мотоциклів контейнерами з Японії в Україну. Здійснюємо продаж оптом японської технікиї зі складу в Україні (Львів). Пропонуємо якісну провірену мототехніку класу А, та мотоцикли з Японського аукціону. Товар проходить повне митне оформлення і сертифікацію, ввозиться в Україну офііційно, на кожну одиницю надається повний пакет документів.Ми пропонуємо оптовим покупцям мототехніку дрібним і великим оптом. У нас Ви завжди знайдете постійно в наявності велика кількість японських мопедів, мотоциклів та тракторів, які постійно оновлюються незалежно від сезону. Великі оптові замовлення (контейнер і більше) на особливих умовах. У таких випадках ціна обговорюється окремо. Виконання таких замовлень займає від місяця і більше (для комплектації і доставки з Японії).

Дізнатись про доставку


Вся техніка завозиться на територію України офіційно, проходитьповне митне оформлення. Ми не продаємо нерозмитнненні трактори та мотоцикли !!! На кожен скутер чи мопед до 49,9 куб.см виписується талон, по якому можлива постановка на облік в ДАІ в день покупки.

На скутер чи мотоцикл більше 49,9 куб.см видається повний пакет документів для реєстрації в ДАІ:

 1. Митна декларація
 2. Сертифікат відповідності
 3. Договір купівлі-продажу
 4. Довідка рахунок
 5. Транзитні номера

На трактора для реєстрації ( трактора реєструються в Держтехнагляді по місці прописки) видається:

 1. Митна декларація
 2. Сертифікат відповідності
 3. Договір купівлі-продажу
 4. Довідка рахунок
 5. Транзитні номера
 6. Всі документи видаються протягом 3-5 робочих днів після оплати безкоштовно

Наші координати

Наша адресса : м. Львів вул. Зелена 253

Телефон: +380672586028          (Київстар,Viber,Line,WhatsApp)

Телефон: +380633111238 (Лайф)