Доставка і оплата

Доставка скутерів, мопедів  та мотоциклів Honda, Suzuki, Yamaha здійснюється за домовленістю власним транспортом або кур’єрськими службами. Доставка здійснюється в робочий час за вказаною Вами адресою нашим особистим транспортом або ж кур'єрськими службами. Інші способи доставки обговорюються індивідуально при уточненні деталей замовлення.

Важливо ! Відправлення товару кур’єрськими службами відбувається тільки при попередній 100% передоплаті !

При отриманні замовлення через служби доставки, обов’язково перевіряйте комплектацію та зовнішній вигляд товару. У разі невідповідності посилки зробленому замовленню, Ви можете відмовитись від отримання замовлення та його оплати. Після чого, просимо, повідомити нам претензії щодо кількості чи якості товару за номером: +38 (067) 258-60-28 або ж +38 (063) 311-12-38 або на електронну адресу: motozet777@gmail.com

Види і ціни доставки

Вид доставки Локація Час доставки Ціна
Особистим транспортом Львів (*трактори до 500км) 1-2 робочих дняЗа домовленістю (*трактори безкоштовно)
Нова пошта Україна 1-3 робочих дня
За тарифами перевізника
Інші кур'єрські служби Україна 1-3 робочих дня
За тарифами перевізника

Оплата

Оплата техніки здійснюється в національній валюті по обумовленому курсу конвертації на день покупки або по домовленості.

Види оплати :

  1. Готівка при самовивозі техніки
  2. Готівка при отриманні товару на складах кур’єрських служб (накладений платіж)
  3. Банківським переказом на рахунок або карту приватбанку

Безкоштовна доставка тракторів

Доставка тракторів Kubota, Iseki, Yanmar, Mitsubishi здійснюється безкоштовно за рахунок нашої компанії до 500 км власним транспортом, або кур’єрскими службами в любу точку України.